Väärtustades väikest kasvame suureks!

Karmeli väikegrupid on paik, mis mõeldud igale ühele. See on märkamise, muutumise ja misjonikeskkonnaks.

Miks on minul väikegruppi vaja?

Paljud inimesed Rakvere Karmeli koguduses on osa väikegruppidest, sageli isegi enne kui nad liituvad kogudusega. Kuid olles osa väikegruppidest, on tunduvalt lihtsam olla märgatud, luua uusi kontakte, kasvada Jumalas, õppida Tema Sõna, jagades teineteisega õpitut ja läbi minnes erinevatest aegadest olla üksteisele toeks ja julgustuseks. Väikegruppidena osaletakse koos ka erinevates teenimisprojektides, mis omakorda veel enam loob ühtsustunnet.

Inimesed, kes ise on olnud osa juba mõnda aega väikegruppides, ütlevad, et see on otsekui perekond, kus tunned, et oled armastatud.

Iga grupp on omanäoline nagu iga perekondki ja toimib vastavalt nendele inimestele, kes just sinna gruppi kuuluvad. Karmelis on hetkel toimimas 15 erinevat gruppi nii noortele, täiskasvanutele ja küpsemas eas olevatele inimestele ning enamus gruppe kohtub regulaarselt üle nädala endale sobival kokkulepitud ajal.

Kui Sul on soov liituda kodugrupiga või kui tunned, et on aeg alustada ise kodugrupi eestvedajana, siis võta ühendust Evelin Põldsaarega.

EVELIN PÕLDSAAR
56358801
evelinpoldsaar@gmail.com