Pöördes noored on ühine nimetaja kõigile Karmeli koguduses noortele suunatud tegevustele. Meie alla kuuluvad:

Pöördes NOORTEKAS

Pöördes noortekas toimub kord kuus. Sinna on oodatud kõikides Pöördes valdkondades osalevad noored. Oodatud on muidugi alati ka kõik külalised!

Kohtume tavaliselt Rakvere Karmeli koguduses (Koidula 5). Veedame mõnusalt koos aega ja kuulame elumuutvaid lugusid. Aitame üksteisel elust läbi minna võitjatena.

Me tahame olla kirglikult pöördes asjadest millest Jumal- meie loojana on pöördes.

2014. aastast alates on suur hulk noori osalenud ainulaadses muusikaprojektis Fusion.

2021 sügisest kasvas Pöördes Fusion edsai PÖLK (Pöördes loovad kunstid) sündmusteks, kuhu oodatud kõik noored, kes tahavad õppida mängima mõnda instrumenti või laulda bändis. Lisaks iganädalastele kokkusaamistele toimub vähemalt kord aastas laager ning mitmeid väljasõite.

Pöördes GRUPID

Pöördes grupid on meie noortest koosnevad väiksemad kogukonnad, kus koos kasvatakse ja tegutsetakse. Rohkem infot gruppide kohta saad meie Pöördes noorte FB lehelt ja kirjutades meilile Sven-Joonatanile sj.siibak@gmail.com.

Pöördes Crossfit on noortele mõeldud jõutreeningu grupp, kus treenitakse koos ning räägitakse päris elu asjadest. Täpsemat infot võib leida Pöördes noorte FB lehelt ja Erik Valmsenilt erik.valmsen@gmail.com

Pöördes SUVELAAGER

Vaata sündmust siit: karmel.ee/noortelaager

Kontakt

Nele Teiva

Noortetööjuht
nele.teiva@gmail.com

Tommi ja Tuuli Pesur

Noorsootööjuhid
tuuli.pesur@gmail.com

X