Trükisoe Ilmar Tomuski lasteraamat “Karmeli lapsed” ilmus maikuus 2024!

„Karmeli lapsed” on pühendatud Karmeli koguduse 130. sünnipäevaks, kuid see pole ajaloo- ega mälestusraamat. Loo peategelased on lapsed, kes küsivad küsimusi, mida ilmselt täiskasvanudki tahaksid küsida. Ning kui suured inimesed ei oska vastata, siis tuleb küsida Jumalalt endalt.
Raamat on mõeldud ennekõike Karmeli koguduse lastele, nende vanematele ja sõpradele, kuid see sobib lugemiseks ka kõikidele teistele, kes on siiani arvanud, et elu koguduses peab ilmtingimata olema igav ja tõsine.

1 raamat & 3 sündmust

16. MAI - Kohtumine kirjanikuga

16. mail toimub Lääne-Virumaa Keskraamatukogus kohtumine kirjanikuga.
Tule ja kuula, mida kaks Kadrina meest (Ilmar Tomuskit küsitleb Rein Sikk), selle raamatu saamisloost räägivad ning kindlasti saab sel korral osta endale koopia koos kirjaniku allkirjaga, maiustada head ja paremat ning ehk on külas veel mõni üllatusosaline.

26. MAI - Kadi Kurema illustratsiooninäitus

26. mail 19.00 avatakse Kadi Kurema illustratsiooninäitus, Karmeli koguduse ruumides. Külas on kunstnik, kes avab loodud illustratsioonide tagamaid ja saamislugu.

9. JUUNI - Raamatu viimane peatükk

9. juunil 12.00 Rakvere Rahvaaia pargis toimuval Karmeli koguduse sünnipäevapeol, aga toimub midagi täiesti unikaalset – kirjutatakse selle raamatu viimane peatükk. Kindlasti tasub tulla kohale, sest siis on lootust, et ühel või teisel moel “kirjutatakse Sind raamatusse sisse”. 

Meediakajastus:

Raamatut on võimalik osta:

Rakvere Karmeli kogudusest

Koguduse teenistuste eelsel ja järgsel ajal

EKB koguduste liidu e-poest

www.kogudused.ee/pood

Raamatupood LOGOS

www.logos.ee

Varsti ka raamatupoodides!